UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH

Ubytování Šumava

Naše apartmány jsou útulné byty vybavené vším potřebným – kuchyňskou linkou s chladničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, myčkou nádobí a varnou konvicí, televizí s DVD přehrávačem, s WiFi připojením zdarma. Dětské postýlky včetně lůžkovin k zapůjčení. Ke každému apartmánu náleží komora pro uložení lyží a prostor v zabezpečené garáži pro uskladnění kol. Parking je samozřejmě zdarma na našem pozemku. Celý objekt a všechny apartmány jsou nekuřácké. Domácí zvířata nejsou povolena, pokud přesto chcete vzít s sebou drobné zvíře, prosíme, vždy s námi tuto záležitost a naše možnosti předem konzultujte.

Apartmány č.1 (krajní) a 3 (prostřední) – Borová Lada 65

Počet lůžek: 5

Popis: dům na kraji obce směrem na Kvildu, apartmány 2+kk v přízemí, v ložnici 2 samostatná lůžka, v obývacím pokoji dvojlůžko na vestavném patře a samostatné lůžko. Plně vybavená kuchyňka, komora, v koupelně sprchový kout.

Vybavení: TV s DVD, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmány č.2 (krajní) a 4 (prostřední) – Borová Lada 65

Počet lůžek: 6

Popis: dům na kraji obce směrem na Kvildu, apartmány 2+kk v podkroví, v ložnici 2 samostatná lůžka a palanda, v obývacím pokoji plnohodnotné dvojlůžko na rozkládací pohovce. Plně vybavená kuchyňka, komora, v koupelně sprchový kout.

Vybavení: TV s DVD, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmán č.11 (krajní, mezonet) – Borová Lada 65

Počet lůžek: 10

Popis: dům na kraji obce směrem na Kvildu, mezonetový apartmán 4+kk, v přízemí obývací pokoj s kuchyní, v ložnici dvoulůžko, wc, v koupelně sprchový kout, komora. V podkroví dvě 4lůžkové ložnice (vždy 2 samostatné postele + palanda), wc, v koupelně sprchový kout.

Vybavení: TV, Wi-fi připojení k internetu zdarma, kuchyně s veškerým vybavením, lednicí, varnou deskou a elektrickou troubou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a myčkou nádobí.

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmán č.5 – Borová Lada 75

Počet lůžek: 6

Popis: dům na kraji obce směrem na Zahrádky a Horní Vltavici, nadstandardní mezonetový apartmán 3+kk vhodný pro 1 až 2 rodiny (v přízemí obýv. prostor s kuch. koutem, 1x WC, v podkroví 2 ložnice a koupelna s WC), v 1.ložnici dvojlůžko + 2 přistýlky, ve 2.ložnici 1 lůžko dole + 1 lůžko na vestavném patře. Alternativně v obýváku dvojlůžko na rozkládací pohovce. Plně vybavená kuchyně, v koupelně vana.

Venkovní terasa, privátní část zahrady k apartmánu situovaná do přírody (břeh Teplé Vltavy). Parkování 10 m od objektu, možno parkovat v garáži za poplatek.

Vybavení: TV s DVD, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, mrazákem, varnou deskou, varnou konvicí, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí, kávovar, pračka, k dispozici venkovní gril, zahradní nábytek, venkovní ohniště.

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmán č.6 – Borová Lada 75

Počet lůžek: 6

Popis: dům na kraji obce směrem na Zahrádky a Horní Vltavici, nadstandardní mezonetový apartmán 3+kk vhodný pro 1 až 2 rodiny (v přízemí obýv. prostor s kuch. koutem, 1x WC, v podkroví 2 ložnice a koupelna s WC), v 1.ložnici dvojlůžko + 1 samostatné lůžko, ve 2.ložnici trojlůžko. Plně vybavená kuchyně, komora, v koupelně vana a sprchová zástěna.

Venkovní terasa, privátní část zahrady k apartmánu situovaná do přírody (břeh Teplé Vltavy). Parkování 10 m od objektu, možno parkovat v garáži za poplatek.

Vybavení: TV s DVD, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, mrazákem, varnou deskou, varnou konvicí, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí, kávovar SEGAFREDO, pračka, k dispozici venkovní gril, zahradní nábytek.

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmán č.7 – Borová Lada 75

Počet lůžek: 9

Popis:: dům na kraji obce směrem na Zahrádky a Horní Vltavici, nadstandardní mezonetový apartmán 4+1 vhodný i pro více rodin (v přízemí kuchyně, obýv. prostor, koupelna s WC, v podkroví 3 ložnice, 2 koupelny s WC), v 1.ložnici dvojlůžko + 2 samostatná lůžka, ve 2.ložnici dvojlůžko + 1 samostatné lůžko, ve 3.ložnici dvojlůžko. Plně vybavená kuchyně, komora, k dispozici 2 koupelny dle výběru - v 1.koupelně sprchový kout a WC, ve 2.koupelně vana, bidet, WC.

Venkovní terasy a privátní část zahrady k apartmánu. Parkování 10 m od objektu, možno parkovat v garáži za poplatek.

Vybavení: TV, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, mrazákem, varnou deskou, varnou konvicí, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. K dispozici venkovní gril, zahradní sezení.

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmán č.9 „U Dvou soviczech“ – Borová Lada 96

Počet lůžek : 5

Popis:apartmán v dřevostavbě na okraji obce ve směru na Zahrádky a Horní Vltavici v NP Šumava, zkolaudovaný v roce 2015. Nadstandardně vybavený apartmán v 1.patře jednopatrového domu. Též na webu www.udvousoviczech.cz.

Dispozice: 70m2, 2+1 (2 ložnice + 1 samostatná plně vybavená kuchyně). V 1.ložnici dvoulůžko, sedací souprava, konferenční stůl, možnost jedné přistýlky, v 2.ložnici 2 samostatná lůžka. Plně vybavená kuchyně, samostatné WC, v koupelně vana a sprchový kout, prostorná chodba.

Zahrada s ohništěm a posezením, zdarma zapůjčení venkovního grilu s příslušenstvím, pískoviště s hračkami, skluzavka, houpačka, odstrkovadlo. Parkování 10m od objektu, možno parkovat v garáži za poplatek, v garáži možnost uskladnění kol/lyží.

Vybavení:TV, Wi-Fi přípojka k internetu zdarma, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. K dispozici na vyžádání dětská postýlka, nočník, dětské prkénko a jídelní židlička. Po příjezdu malá pozornost pro děti i dospělé.

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmán č.10 „Borovka“ - Borová Lada 96

Počet lůžek : 7

Popis: Prostorný mezonetový apartmán v 1. patře a podkroví dřevostavby na okraji obce v NP Šumava. Pokoje orientované na jih s překrásným výhledem na „Homoli“ a vltavský luh s meandrem Teplé Vltavy. Více na www.apartmanyborovka.cz.

Dispozice: 110 m2, 3+1 (2 ložnice, obývací pokoj + samostatná plně vybavená kuchyň), samostatné WC, velká koupelna se sprchovým koutem. V 1. ložnici dvoulůžko, ve 2. ložnici dvoulůžko a rozkládací pohovka, v obývacím pokoji rohová rozkládací pohovka. Apartmán je vhodný i pro rodiny s malými dětmi. K dispozici dětská postýlka, dětská jídelní židle a hrací koberec.

Zahrada s krytým venkovním posezením a ohništěm. Parkování před objektem. V garáži možnost uskladnění kol/lyží.

Vybavení:TV, satelit, Wi-Fi zdarma, rádio, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí s mrazákem, varnou deskou, varnou konvicí, elektrickou troubou s grilem, vestavěnou mikrovlnnou troubou, překapávačem na kávu a myčkou nádobí. K zapůjčení zdarma venkovní gril a drobné sportovní náčiní - badminton, létající talíř, malá trampolína aj.

Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls

Apartmán č.8 - Sruby, Špičácké sedlo nad Železnou Rudou

Počet lůžek: 6

Popis: Apartmán v novém bytovém domě v klidné lesní enklávě Sruby (930 m.n.m.), zhruba 700 m od Špičáckého sedla, 2+kk ve 2.patře s výtahem, v ložnici 2 samostatná lůžka a palanda, v obývacím pokoji plnohodnotné dvojlůžko na rozkládací pohovce. Plně vybavená kuchyňka, v koupelně sprchový kout.

Parking na privátním parkovišti před domem, za závorou. K dispozici venkovní posezení.

Vybavení: TV s DVD a digitálním signálem, kuchyně s veškerým nádobím, lednicí, varnou deskou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. Prostorný bezpečný sklad na uložení kol a lyží.

Špičácké sedlo: výška 975 m.n.m. na okresní silnici spojující Železnou Rudu s Hojsovou Stráží, mezi horami Špičák (1201 m.n.m.) a Pancíř (1213,5 m.n.m.). Vede odtud lanovka na Pancíř, prochází tudy turistické cesty na Černé jezero (vzdálené cca 3,5 km), Čertovo jezero, Pancíř a Nový Brunst, Železnou Rudu, Hojsovu Stráž. Lyžařský areál Špičák je odtud přibližně 3 km, do špičkového lyžařského areálu na Velkém Javoru (Grosser Arber, 1456 m.n.m.) v Bavorsku je to asi 12 km.

Přímo na Špičáckém sedle je několik restaurací a lyžařský vlek.

Příjezd:

  • Přes Železnou Rudu: z Klatov směr Železná Ruda, v Železné Rudě po projetí centrem odbočíte doprava (před benz.pumpou) směr Nýrsko / Špičák a budete několik kilometrů stoupat po této silnici až na Špičácké sedlo, kde silnice začíná klesat. Po cca 500 m od sedla odbočíte doleva na úzkou asfaltku směr Hamry a z ní hned po 100 m doprava na příjezdovou cestu k domu.
  • Přes Nýrsko: z Klatov směr Nýrsko, po projetí Nýrskem dál rovně na Hojsovu Stráž. Za Hojsovou Stráží vede silnice několik kilometrů lesem bez jakékoliv zástavby, potom se napravo pod silnicí objeví lokalita Sruby – 2 bytové domy. Zde odbočíte doprava na úzkou asfaltku směr Hamry a z ní hned po 100 m doprava na příjezdovou cestu k domu.
Ceník: Aktuální ceník ve formátu .xls